English

Amurek - z nami odpoczniesz

O nas

Proponujemy Państwu wypoczynek w domkach letniskowym w miejscowości Świerczów gm. Lubniewice. Jest doskonałym miejscem dla osób lubiących ciszę, spokój, czyste powietrze (mikroklimat związany z dużą ilością lasów sosnowych) jak również aktywne formy wypoczynku. Piękne położenie wśród lasów słynących z bogactwa grzybów i jagód przyciąga swoim bogactwem jego amatorów w czasie weekendów także wiosną i jesienią, daje możliwość korzystania ze spacerów i wycieczek rowerowych. Znajdujące się na terenie posesji niewielkie jeziorko oraz kilka malowniczo położonych jezior w najbliższej okolicy o bardzo czystej wodzie zachęcają do kąpieli i wędkarstwa. O walorach tych terenów może też świadczyć znajdujące się tu: Rrezerwat przyrody "Janie im. Włodzimierza Korsaka", Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Uroczysko Lubniewsko".

Dużo ciekawych i godnych polecenia informacji na temat okolic i możliwości aktywnego spędzenia czasu znajdziecie Państwo na stronach www.lubniewice.pl W pobliżu znajduje się pierwsze i jedyne w Polsce ZOO Safari www.zoo-safari.com.pl Zapraszamy również do odwiedzenia największej atrakcji Ziemi Lubuskiej, jednego z najciekawszych i największych obiektów pomilitarnych w Europie - to potężny system poniemieckich fortyfikacji, wybudowany w latach 30 tych XX w. na pograniczu niemiecko - polskim, stanowiący element tzw. Ostwall - wału wschodniego. Położony jest pomiędzy Odrą i Wartą i rozciąga na odcinku ok. 100 km. www.bunkry.lubrza.pl lub www.bunkry.pl


Opis domków:

Domki mają 50 m.kw. i są położone na otoczonej zielenią i ogrodzonej działce o powierzchni 10 ha na której znajdują się dwa stawy do hodowli ryb oraz nieduże jezioro. Duża powierzchnia działki daje możliwość uprawiana gier i zabaw nie tylko dla dzieci. Każdy domek posiada duży salon z kominkiem, aneksem kuchennym, łazienką i przedsionkiem. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, łazienka z natryskiem. Na górze znajdują się trzy sypialnie. W jednej z nich dwuosobowa wersalka, w dwóch pozostałych jednoosobowe tapczaniki. W pobliżu znajduje się sklep zaopatrzony we wszystkie artykuły pierwszej potrzeby. Obszar w zasięgu wszystkich sieci telefonii komórkowej. Możliwość stołowania i zakupów w Lubniewicach oddalonych o 5 km. Najbliższe miasto Sulęcin 13 km.